top of page

Hakkımızda

Değerli dostlar,

Kağıt, oluklu mukavva, karton, ambalaj ve tekstil sektörlerinde 40 yıllık biri deneyim ardından 2001 yılında kurulmuş olan LABTEK Laboratuvar Cihazları Teknik Danışmanlık ve Ticaret, bugün yine bu sektörlerde kullanılan laboratuvar test cihazları konusunda satış, montaj, kullanıcı eğitimi, servis ve satış sonrası destek hizmetleri vermektedir.

Temsilciliğini yapmakta olduğumuz imalatçı firmalardan temin edilen tüm cihazlar, vermiş olduğumuz teknik destek ve yardım sayesinde yurdun her köşesinde problemsiz olarak çalışmaktadır. 

Montaj ve kullanıcı eğitimi sırasında cihazların kullanımı ile ilgili tüm bilgiler cihaz operatörlerıne verilmekte, yapılan testler ile ilgili metodlar firmamız arşivinden temin edilerek ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Teklif edilen tüm cihazlar kalibrasyon sertifikaları ile birlikte teslim edilmektedir. Kalibrasyon süresı sona erdiğinde, istendiğinde yıllık kontrat ile veya ihtiyaç duyulduğunda üretici firma mühendisleri ile ziyaret edilerek cihazların kalibrasyonu yapılmakta ve kalibrasyon sertifikaları yenilenmektedir.

Saygılarımızla,

Yücel DİPÇİN

old-book-paper-background-8.jpg
bottom of page